EestiEnglishРусскийSuomi

Väike pärl vanalinna veerel, Kalamajas

# 4 tuba kolmele (triple)

Toa kirjeldus

Kolmeinimese toad, suurusega 16,5-26m², on kompaktsed ja lihtsad, pakkudes kõike vajalikku : 2 eraldi voodit või 1 lai voodi ja avatav diivan, Digi-TV, tasuta WiFi, töölaud ja privaatne vannituba dušinurgaga. Avatav diivan tubades mahutab hästi 1-2 last või 1 täiskasvanu. Suurematesse tubadesse on võimalik vajadusel paigutada kas 1 lisavoodi või 1 beebivoodi.

1 tuba majas, suurusega 30,5m², majutab lausa kuni 5 inimest. Toas on 3 eraldi voodit, avatav diivan ja vajadusel on võimalik tuppa paigutada ka üks lisavoodi või üks beebivoodi.

Internet: tasuta WiFi-ühendus on olemas kõigis hotellitubades.

Parkimine: hotelli juures, aadressil Kopli 4, Europark parklas. Tasuta parklakoha saamiseks kontakteeru eelnevalt hotelli vastuvõtuga.

Teenused: 24h vastuvõtt, seif vastuvõtus, pagasihoid, vihmavarju laenutus, triikraua- ja laua laenutus, äratusteenus, pesupesemine, takso tellimine, faks/koopiateenus, lennujaamatransport (lisandub tasu).

Mugavused: kõik toad majas on mittesuitsetajatele, puit- või parkettpõrand, kiire check-out, muuseumid ja vanalinn jalutustee kaugusel, suurepärased ühistranspordivõimalused.

wifi levialas oled happy

Söök & jook: hommikusöök, Lobby baar (kohv, tee, karastusjoogid, kangem naps, suupisted), Restoran (à la carte ja lõunapakkumised), Kalamaja kohvikud ja restoranid jalutuskäigu kaugusel.

hoolime keskkonnast

Oluline info

SISSEREGISTREERIMINE alates 15:00, varasema saabumise võimalust küsida hotelli vastuvõtust. VÄLJAREGISTREERIMINE kuni 12:00, hilisema lahkumise võimalust küsida hotelli vastuvõtust. TÜHISTAMINE JA MAKSMINE : tingimused sõltuvad broneeringu tüübist. Palun kontrollige toa valimisel selle toa kohta kehtivaid tingimusi. Hotellil on õigus broneerida Teie krediitkaardilt teatav summa enne hotelli saabumist. LAPSED JA LISAVOODID : lisavoodi ja/või beebivoodi tuleb eelnevalt broneerida, võib lisanduda tasu. Palun märka, et kõigisse TWIN tubadesse ei mahu beebivoodi/lisavoodi - vajadusel küsi eelnevalt infot hotelli vastuvõtust. * alla 6-aastased lapsed ööbivad olemasolevaid voodeid kasutades tasuta. * üks alla 2-aastane laps ööbib beebivoodit kasutades tasuta. * vanem kui 2-aastane laps ööbib beebivoodil tasuga 10 EUR/1 öö. * vanem kui 6-aastane laps või täiskasvanu ööbib lisavoodil tasuga 20 EUR/1 öö. LISATEENUSED JA MUGAVUSED ei sisaldu automaatselt hinnas, neile võib kohanduda lisatasu ning nende eest saab tasuda saabumisel. LEMMIKLOOMAD : hästi käituvad lemmikud on hotelli oodatud! Lemmiklooma koht tuleb eelnevalt broneerida ja saabumisel saab tasuda 7 EUR/1 öö. Palun taga, et Sinu lemmik ei sega teisi külastajaid ega ole neile ohuks ja märka, et lemmiku pügamine hotellis ja dušikabiinis ei ole lubatud. PARKIMINE : parkimine Europark parklas on omal vastutusel. Sõiduki number tuleb registreerida hotelli vastuvõtus. Võib kohanduda lisatasu. Mootorrattad saab parkida hotelli sisehoovi. Hotell jätab endale õiguse tingimuste ja hinnakirja muutusteks.