EestiEnglishРусскийSuomi

Ajalooline keskkonnasõbralik väikehotell

# 4 tuba kolmele (triple)

Toa kirjeldus

Kolmeinimese toad, suurusega 16,5-26m², on kompaktsed ja lihtsad, pakkudes kõike vajalikku : 2 eraldi voodit või 1 lai voodi ja avatav diivan, Digi-TV, tasuta WiFi, töölaud ja privaatne vannituba dušinurgaga. Avatav diivan tubades mahutab hästi 1-2 last või 1 täiskasvanu. Suurematesse tubadesse on võimalik vajadusel paigutada kas 1 lisavoodi või 1 beebivoodi.

1 tuba majas, suurusega 30,5m², majutab lausa kuni 5 inimest. Toas on 3 eraldi voodit, avatav diivan ja vajadusel on võimalik tuppa paigutada ka üks lisavoodi või üks beebivoodi.

Internet: tasuta WiFi-ühendus on olemas kõigis hotellitubades.

Parkimine: hotelli juures, aadressil Kopli 4, Europark parklas. Tasuta parklakoha saamiseks kontakteeru eelnevalt hotelli vastuvõtuga.

Teenused: 24h vastuvõtt, seif vastuvõtus, pagasihoid, vihmavarju laenutus, triikraua- ja laua laenutus, äratusteenus, pesupesemine, takso tellimine, faks/koopiateenus, lennujaamatransport (lisandub tasu).

Mugavused: kõik toad majas on mittesuitsetajatele, puit- või parkettpõrand, kiire check-out, muuseumid ja vanalinn jalutustee kaugusel, suurepärased ühistranspordivõimalused.

wifi levialas oled happy

Söök & jook: hommikusöök, Lobby baar (kohv, tee, karastusjoogid, kangem naps, suupisted), Restoran (à la carte ja lõunapakkumised), Kalamaja kohvikud ja restoranid jalutuskäigu kaugusel.

hoolime keskkonnast

Oluline info

SISSEREGISTREERIMINE alates 15:00, varasema saabumise võimalust küsida hotelli vastuvõtust. VÄLJAREGISTREERIMINE kuni 12:00, hilisema lahkumise võimalust küsida hotelli vastuvõtust. TÜHISTAMINE JA MAKSMINE : tingimused sõltuvad broneeringu tüübist. Palun kontrollige toa valimisel selle toa kohta kehtivaid tingimusi. Hotellil on õigus broneerida Teie krediitkaardilt teatav summa enne hotelli saabumist. LAPSED JA LISAVOODID : lisavoodi ja/või beebivoodi tuleb eelnevalt broneerida, võib lisanduda tasu. Palun märka, et kõigisse TWIN tubadesse ei mahu beebivoodi/lisavoodi - vajadusel küsi eelnevalt infot hotelli vastuvõtust. * alla 6-aastased lapsed ööbivad olemasolevaid voodeid kasutades tasuta. * üks alla 2-aastane laps ööbib beebivoodit kasutades tasuta. * vanem kui 2-aastane laps ööbib beebivoodil tasuga 10 EUR/1 öö. * vanem kui 6-aastane laps või täiskasvanu ööbib lisavoodil tasuga 20 EUR/1 öö. LISATEENUSED JA MUGAVUSED ei sisaldu automaatselt hinnas, neile võib kohanduda lisatasu ning nende eest saab tasuda saabumisel. LEMMIKLOOMAD : hästi käituvad lemmikud on hotelli oodatud! Lemmiklooma koht tuleb eelnevalt broneerida ja saabumisel saab tasuda 7 EUR/1 öö. Palun taga, et Sinu lemmik ei sega teisi külastajaid ega ole neile ohuks ja märka, et lemmiku pügamine hotellis ja dušikabiinis ning hotelli rätikute kasutamine lemmiku tarvis ei ole lubatud! PARKIMINE : parkimine Europark parklas on omal vastutusel. Sõiduki number tuleb registreerida hotelli vastuvõtus. Võib kohanduda lisatasu. Mootorrattad saab parkida hotelli sisehoovi. Hotell jätab endale õiguse tingimuste ja hinnakirja muutusteks.