Hotellist

Majutus

Economy Hotell on keskkonnasäästlik väikehotell Kalamajas, vanalinna, uuenenud Balti Jaama turu ja Telliskivi Loomelinnaku vahetus läheduses.
Meie maja on ehitatud ühena Tallinna esimestest hotellidest juba 1890 ning seni ajani on meie numbritoad ajastule ja keskkonnale omaselt pigem kompaktsed ja lihtsad. Oleme püüdnud säilitada vana puitpõrandat ja aknaraame, kus võimalik. Aastast 2017 omame rahvusvahelist keskkonnamärgist Roheline Võti / Green Key.

tram stop economy hotel

Ehitatud aastal: 1890
Renoveeritud: 2003 ja 2019
Tubade arv: 40
Korruste arv: 3
Baaride arv: 1
Restoranide arv: 1

broneeringud mobiilis

Hotelli kahel korrusel on 40 numbrituba, neist 8 üheinimesetuba21 standard kaheinimesetuba, 5 suuremat kaheinimesetuba, 5 kolmeinimesetuba ehk peretuba ja 1 tuba kolmele kuni viiele külalisele.
Kõikides tubades on tasuta WiFi, TV, kirjutuslaud ja vannituba dušiga.
Hotelli soliidsest east tulenevalt saab majas liikuda vaid treppidest ning palaval suvepäeval saab tube tuulutada vaid aknaid avades.

Suuremad kaheinimesetoad ja peretoad mahutavad ka beebivoodi, suuremad kolmeinimesetoad mahutavad vajadusel lisavoodi suuremale lapsele või täiskasvanule.

Teenused
wifi leviala

vanalinna panoraam economy hotell

Autoga tulijad leiavad meie lepingulise partneri Europark parkla majast pisut edasi sõites, aadressil Kopli 4. Hotelli vastuvõtt organiseerib vabade kohtade olemasolul tasuta parkimise kui teatate saabumisel oma auto numbri.
Mootorratastega reisijatele on tasuta parkimiskohad hotelli hoovis.
Jalgrattaga tulijad saavad ratta lukustada hotelli hoovi rattahoidlasse. Kindlasti võta rattalukk ja kate ise kaasa!

Lemmikloomad, kes kenasti käituvad ja ei ohusta teisi külastajaid, hotelli töötajaid ega hotelli vara, on meile teretulnud! Lemmiklooma koht broneeri eelnevalt hotelli vastuvõtus. Koerte jalutusväljakud leiad siit.

Hommikusööki majas asuv värskelt avatud Kalamaja Camino restoran hetkel kohal ei paku, küll aga on võimalik sealt külma hommikusöök ette tellida, mida saab nautida koos kuuma kohviga kas hotelli Lobbys või oma numbritoas. Lisaks pakutakse nädala sees lõunat ning à la carte menüüd.

Kohvik, baar, taproom : majas asub lisaks ka mõnus Kalamaja Baar / Kohvik / Tanker taproom, kus nautida kohalikke käsitööõllesid Tanker Brewerilt, Kalamaja Pruulikojalt, Kolk Brewerilt ja Muddis Brewerilt ning nautida kokteile peabaarman Hans Kaigase pöörase fantaasiaga loomingust.

24h Lobby-baaris pakume valikut sooje jooke, garastusjooke, lihtsamat napsu ja snäkke.

Laenuta tasuta : hotelli vastuvõtust saab tasuta laenutada fööni ning triikrauda ja triikimise lauda, vihmavarju, võimalik on hoiutstada kohvreid ja tellida pesu pesemist, äratusteenust ja taksot või lennujaama transfeere.
Kõikjal hotellis on tasuta WiFi.

Taaskasutus-miniraamatukogu : Lobbys on ka meie väikene aga kasvav taaskasutusraamatukogu, kust võta tubaseks sirvimiseks või kuhu jäta oma juba sirvitud raamat, mida raske edasi kanda.

Treeningvõimalustel pakub soodustust meie majast mõne minuti kaugusel asuv partner-jõusaal.

Seltskondadel on võimalik tellida lähedaloleva partneri juures privaatset sauna kasutust või eriürituste korraldamist.

Ühistransport : maja vahetus läheduses on peatused nii bussidele, trammidele kui rongidele ja tõukeratta parkla.

Kontakt

Economy Hotel Oü
Reg.nr. 11898470
KMR nr. EE101366504

Kopli 2C, 10412 Tallinn, Eesti
Tel. + 372 66 78 300
Fax +372 66 78 301
e-mail: booking@economyhotel.ee
www.economyhotel.ee

Pangarekvisiidid : 
Swedbank A/a: EE522200221049473286 SWIFT: HABAEE2X

Pilk ajalukku – huvitavaid pilte ja fakte majast

UUDISEID LOE SIIT! Link