Söök ja jook

Kategooria: Saabumine: Lahkumine: Olen lastega:

Maitseelamused!

Hotell asub kultuuriliselt rikkas ja maitsetest ning elamustest pungil Kalamajas, seega võite kindel olla, et tühja kõhuga ei jää keegi.

Julgeme soovitada meie kandi parimaid restorane, kohvikuid, vinoteeke, pruulikodasid-baare ja lokaale!
Kindlasti tasub silm peal hoida ka Telliskivi Loomelinnaku tegemistel.
Meie maja kõrval asuvas uuenenud Balti Jaama Turu hoones on suurepärane valik erinevaid söögikohti, samuti värsket puuvilja, maiustusi ja restoran.

Eriti soovitame külastada Kalamaja varjatud aga kohalike lemmikuid pärleid, et nautida tervislikku smuutit, eriti tervislikke torte, luksuslikke küpsetisi või hoopis hilist hommikusööki. Täpsema salastatud info leiad SIIT.

Hotelli esimesel korrusel asub aga Argentiina peakoka Pablo juhitav Q Argentina Grill restoran, kes pakub nii hommikusööki, a la carte menüüd kui bistrood ja kus särisevatel sütel parimaid lihasi küpsetatakse. Suvehooajal on mõnus kokteile nautida päikeselisel terrassil.
Õhtuti võib kuulda elavat muusikat ning julgematel on võimalus osa saada keeletundidest, tantsukursustest, kinoõhtutestki. Tutvu Q Argentina Grill menüüga siin ja ürituste kavaga lähemalt siin.

Siin on turvaline Postitatud november 6, 2021

Off

UUED NÕUDED Seoses Vabariigi Valitsuse määrusega (al 01.11.2021) palume kõikidel külalistel alates 12. eluaastast hotelli sisse registreerides esitada üks järgnevast (digitaalsel või paberkujul)koos isikuttõendava dokumendiga:

Loe edasi »

Off

Hotellipakett piiramatus koguses tasuta muuseumide ja vaatamisväärsuste külastustega! Fotografiska, Kai kunstikeskus, NUKU Muuseum, PROTO avastustehas, Energia avastuskeskus, Patareivangla, Lennusadam ja Meremuuseum, Tervishoiumuuseum, vanalinna kirikud ja tornid, kohvikud

Loe edasi »

Hotelli restoran on uuenemas! Postitatud jaanuar 31, 2020

Off

03.02 – 20.06.2020 läbivad hotelli restoran ja kohvik uuenduskuuri. Sel perioodil soovitame nautida hommikusööki uuenenud Balti Jaama Turu hoones asuvas kohvikus “So Brooklyn” või aadressil

Loe edasi »

Off

Head praegused ja tulevased kliendid! Head uut aastat! Soovime, et uus aasta tuleks teguderohke. Meie omalt poolt teeme kõik vajaliku selleks, et teil oleks koht

Loe edasi »

Off

SOODUSHIND 24.95€ Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab mahlast argentiinapärast lihavalikut restoranis Q Argentina Grill Broneeri laud telefonil 6678300 *pilt on illustreeriv