Menüü

TOAD

ECONOMY TOAD

Toad suurusega 9-15 m² on kompaktsed ja lihtsad toad, pakkudes kõike vajalikku: ühe- või kaheinimese voodi (kaks eraldi voodit või üks lai voodi), TV, tasuta WiFi, töölaud ja privaatne vannituba dušinurgaga.


STANDARD TOAD KUNI KAHELE INIMESELE

Toad suurusega 12-16,5 m² on kompaktsed ja lihtsad toad, pakkudes kõike vajalikku: ühe- või kaheinimese voodi (kaks eraldi voodit või üks lai voodi), TV, tasuta WiFi, töölaud ja privaatne vannituba dušinurgaga.

Suuremad kaheinimese toad mahutavad vajadusel ka beebivoodi.


TUBA KOLMELE INIMESELE

Kolmeinimese tuba suurusega 30 m², on kompaktne ja lihtne, pakkudes kõike vajalikku: kolm eraldi voodit ja avatav diivan, TV, tasuta WiFi, töölaud ja privaatne vannituba dušinurgaga.

Avatav diivan tubades mahutab hästi kuni 2 last või 1 täiskasvanu. Tuppa on võimalik paigutada ka üks lisavoodi või beebivoodi.


TOAD PERELE

Peretoad suurusega, 16-26 m², on kompaktsed ja lihtsad, pakkudes kõike vajalikku : 2 eraldi voodit või 1 lai voodi ja avatav diivan, Digi-TV, tasuta WiFi, töölaud ja privaatne vannituba dušinurgaga. Avatav diivan tubades mahutab hästi 1-2 last või 1 täiskasvanu. Suurematesse tubadesse on võimalik vajadusel paigutada kas 1 lisavoodi või 1 beebivoodi.

TEENUSED

Hommikusööki pakume koostöös meie majas asuva Slava restoraniga.

Taaskasutus-miniraamatukogu – hotelli lobbys on meie väikene aga kasvav taaskasutusraamatukogu. Võta endale raamat tubaseks sirvimiseks või jäta oma juba sirvitud raamat siia, mida on raske kotis kaasas kanda.

Laenuta tasuta: hotelli vastuvõtust saab tasuta laenutada fööni ning triikrauda ja triikimise lauda, vihmavarju, võimalik on hoiustada kohvreid ja tellida pesu pesemist, äratusteenust ja taksot või lennujaama transfeere.

Parkimine – autoga tulijad saavad parkida oma auto Europark parklas EP190 Vana-Kalamaja 4. Parkla asub hotelli tagahoovi kõrval. Hotelli vastuvõtt organiseerib vabade kohtade olemasolul tasuta parkimise kui teatate saabumisel oma auto numbri. Mootorratastega reisijatele on tasuta parkimiskohad hotelli hoovis. Jalgrattaga tulijad saavad ratta lukustada hotelli hoovi rattahoidlasse. Kindlasti võta rattalukk ja kate ise kaasa!

Lemmikloomad, kes kenasti käituvad ja ei ohusta teisi külastajaid, hotelli töötajaid ega hotelli vara, on hotelli teretulnud! Lemmiklooma omaniku meelespea leiad siit.